Strážci galaxie film ke stažení zdarma

24. srpna 2014 v 17:48

V nejnovějším přírůstku do filmového světa Marvel Cinematic Universe na chvíli opustíme jednotlivé členy pozemské týmovky Avengers a vydáme se do béčkového sci-fi vesmíru ve stylu 80. let. V době mezi prvními a napjatě očekávanými druhými Avengers by si filmový svět Marvel Cinematic Universe snad ani nemohl vést lépe. Jinak než svou komediální stránkou se totiž Strážcům Galaxie diváky bohužel zaujmout nedaří, což je u filmu z rodiny tak rozsáhlého příběhového univerza trochu problém. Odvolávat se v kontextu každé další nové marvelovky opět na Avengers Josse Whedona je dnes už sice otřepané, stejně mi to ale nedá.
Strážci Galaxie film ke stažení zdarma jsou totiž mnohem obskurnější parta než Iron Man, Kapitán Amerika, Hulk, Thor, Black Widow nebo Hawkey. Hlavní hrdina Peter si velkohubě nechává říkat Star-Lord a hrozně se diví, že jeho "proslulost" psance ještě nedolehla ke všem obyvatelům vzdálené galaxie. Peter Quelle (Chris Pratt) si říká Star Lord. Kdysi ho unesli ze Země do vesmíru. Po dvaceti letech se z něj stává člen skupinky plenitelů, kterým není nic svaté. Ve své kariéře zloděje, který loupí vzácné věci, které pak prodává překupníkům, to ale Peter přepískne ve chvíli, kdy na sebe krádeží prastarého artefaktu přivolá pozornost zlosyna a vládce rasy Kree Ronana. Už z charakteristiky postav je zřejmé, že jde o projekt poměrně atypický a tím nadmíru sympatický.
Postav je ve Strážcích Galaxie ke stažení mnohem víc a je skvělé, že se podařilo všem vytvořit takový prostor, aby si je divák velmi lehce zapamatoval. Strážci Galaxie ke stažení zdarma se poprvé v komiksovém sešitě představili v roce 1969. Vzhledem k tomu, jaký profil mají jednotlivé postavy, bylo víc než zřejmé, že bylo potřeba zachovat atmosféru původních komiksů. Film Strážci Galaxie ke stažení se odpojuje od zaběhnutého světa z předchozích dílů série, jenom aby představil ještě šílenější partu, než jsou různorodí Avengers. A právě vtip je jednou z nejsilnějších zbraní nového filmového týmu. Strach z podivných postav po chvíli odpadá a nastupuje pocit, který dostanete jen z dobrého filmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama