Expendables: Postradatelní 3 ke stažení zdarma

24. srpna 2014 v 18:26

Postradatelní 3 jsou konečně tím, čím chtěli být. Neskrývají se alibisticky za přijatelnější umělecké postupy a znalecké sebeironizování. Expendables: Postradatelní 3 se konečně k formátu 80' blíží, mimo jiné i proklínaným zapojením mladších drsňáků. Dosud to totiž vypadalo jako ve variaci na Potomky lidí, kde se průměrný věk drsňáků zasekl dost vysoko. Není to dnešními či naopak vysoce zašlými metodami zprostředkované a hromadně mrkající vzpomínání na bandu chlapů, kteří byli v osmdesátých letech slavní. Expendables: Postradatelní 3 ke stažení jistě rytmicky, herecky i stylově skřípou - lehce trapné jsou snaha o velkolepost za použití omezujících digitálních triků nebo sílící mimóznost Harrisona Forda (což byl kdysi herec, jehož jsem upřímně obdivoval).
Expendables: Postradatelní 3 ke stažení zdarma se snaží otevřít i mladšímu publiku, ale jistotu nakonec nepřináší nové posily, ale staří akční pardálové. Zda je to dobře, na to trojka příliš neodpovídá. Stallone tedy i ve trojce pokračuje v oživování stagnujících kariér svých kolegů, kteří by dnes samostatně áčkový film už jen stěží utáhli. Jak Wesley Snipes, tak Mel Gibson v roli Conrada Stonebankse jsou původní a zakládající členové Expendables, kteří jsou součástí jejich mytologie, jež se pro potřeby jednotlivých pokračování libovolně vynořuje. Trojka je jedním slovem dobrá. Je to samozřejmě opět akce přitažená za vlasy, ale srší fakt dobrými nápady. Expendables: Postradatelní 3 film ke stažení zdarma jsou o tom, jak Stallone se svojí partou musí zakročit, protože jím vycvičení mladí drsňáci selžou. Je těžké vyprávět zápletku filmu, který sází na jednoduchost a přímočarost. Takže všechny podstatné dějové obraty si nechávám pro sebe. Ve filmu se objevuje Wesley Snipes. Sly se prostě neohlíží na nějaké mínění prudérních ptáčků. Na rozdíl od předchozích pokračování ubrali třetí Postradatelní na svižnosti, hláškovitosti a svým způsobem i na akčnosti. Jednou z nejvýraznějších nových postav je bezesporu Galgo (Antonio Banderas), jenž je dokonalý šašek, bavič i ideální adept na chycení pod krkem.
Takže nakonec vyznění třetího dílu v režii nepříliš zkušeného, ale talentovaného režiséra Patricka Hughese (moderní western Red Hill: Krvavý zapadákov) musí opět zachraňovat staří pardálové, bez nichž se série ukazuje jako dokonale postradatelná. Expendables: Postradatelní 3 film ke stažení tentokrát nespoléhají tolik na známé tváře jako dvojka. Naopak je (bohužel) strašně málo využívají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zaarsa Zaarsa | 29. srpna 2014 v 17:19 | Reagovat

Mne stačí jeden film vidieť RAZ a potom počkať, až vyjde na DVD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama