Transformers 4: Zánik film ke stažení zdarma

5. července 2014 v 14:38

Natáčení Transformers 4: Zánik ke stažení skončilo. Kamery běžely pět a půl měsíce na řadě různých lokací ve Spojených státech, v Číně a Hongkongu. A ačkoliv obří roboty bez počítačů jednoduše nepořídíte, Bay se pořád snaží natáčet co nejvíc triků přímo na kameru. Akční sci-fi Transformers 4: Zánik ke stažení zdarma se totiž podařilo utržit 100 milionů dolarů, což představuje zatím nejvyšší tržby o premiérovém víkendu. Transformers se tak díky mimořádnému kasovnímu úspěchu v kinech dočkají za dva roky pátého dobrodružství.
Děj se odehrává 4 roky po zdemolování půlky Chicaga a lidstvo se rozhodlo ukončit spolupráci s Autoboty, protože jejich neustálé střety s Deceptikony představují pro naši rasu obrovské riziko. K tomuto účelu existuje speciální tým CIA s názvem Hřbitovní vítr, kterému velí James Savoy. Pozice vůdce Autobotů je však záhy prozrazena bezpečnostním složkám a začíná hon, který ovlivní nejen osud Yagerovi rodiny. Cade Yeager je vynálezce. Žije se svou dceru na odlehlé farmě a společně se svým přitroublým kámošem Lucasem vymýšlejí, na čem by mohli zbohatnout. Na čtvrté Transformers jsem se upřímně těšil, protože původní tři díly mám velmi rád.
Dle předchozích odstavců jste si jistě mohli vydedukovat, že se opět jedná o Bayův příběhový standard. Celé to opravdu působí, jako by Transformers 4: Zánik ke stažení byly Bayova oblíbená hračka, se kterou se nechce rozloučit za žádnou cenu. Výsledkem jsou skoro 3 hodiny v kině a u mě sílící pocit naprostého nezájmu, jak to s tim Optimem vlastně dopadne. Už v samotném traileru mě zaujala věta: Tohle není válka. Tohle je zánik lidstva. No nezní to úžasně? A nebo: Musíš věřit Optime. Prostě miluju ty efekty, které tam byly a jetě ve 3D!
Jak již bezesporu všichni víme, Transformers 4: Zánik film ke stažení zdarma nás posune nejen v čase (cca 4 roky po útoku na Chicago), ale i v prostoru. Na Zániku je na první pohled vidět, že rozpočet byl skutečně velkorysý. Film se sice blíží k tříhodinové hranici, ale nenalezneme v něm ani jediný chumáček vaty. Dokonce ani trikové podání tentokrát není tak ohromující. Není ale možné tvrdit, že by bylo tohle vydání hračkářské taškařice úsporné. Těžko říct, proč Bayovi stopáž takto nabobtnala, když ji ani neproložil adekvátní mírou humornosti.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | Web | 29. srpna 2014 v 13:01 | Reagovat

Nemáš ke stažení Velkou svatbu (2013)? Nemůžu ji sehnat :/ :D

2 ivka ivka | Web | 4. března 2015 v 11:32 | Reagovat

A nemáš taky ke stažení kobru 11? Na ulozto je tam toho málo s teckou avi!

3 ivka ivka | 13. června 2015 v 16:07 | Reagovat

A bude další Transformers 5?

4 WaclawT WaclawT | E-mail | 17. ledna 2017 v 14:56 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na celefilmy.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama